Forum www.0811ga.fora.pl Strona Główna www.0811ga.fora.pl
forum grupy A lata 2008-2011
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prubowałam już kilkudziesięciu diet i nic , ale nie chcę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.0811ga.fora.pl Strona Główna -> Przedstawmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juukla




Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 703
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Finland

PostWysłany: Nie 21:01, 23 Mar 2014    Temat postu: Prubowałam juĹź kilkudziesięciu diet i nic , ale nie chcę

Babaj: [link widoczny dla zalogowanych] Zrobiłam test - był negatywny. Muszę sobie sama z tym poradzić
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Maz tez byl zawsze czarujacy.
tak na marginesie to moze kogos zainteresuje, iz od lisopada beda nowe poloczenia samolotowe z wloch do polski.volareweb uruchamia loty z mediolanu do wroclawia i zdaje sie do lodzi.ja na polaczenia nie moge narzekac,ostatnio latam easyjet do berlina bo mam blisko,nie drogo i loty sa 2 razy dziennie przez caly tydzien.
[link widoczny dla zalogowanych]
ale zawsze pani zjada jedną zanim dojdzie do kasy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

ale naprawde ciagle nie jestem pewna :/ [link widoczny dla zalogowanych] Napewno się jeszcze dzisiaj odezwę.

Zeby uniewaznic o ile masz podstawy slub cywilny musisz udac sie poprostu do sadu a dokladniej zlozyc tam odpowiednio napisany pozew- najlepiej przez kogos kto sie na tym zna, nie sadze zeby w samym sadzie ktos udzielil Ci porady prawnej. Do pracy mam 2 male torebki przekladane przez bark, wkladam tam to samo co powyzej plus mini szczotke do wlosow i z leciutenka torebeczka i wolnymi rekami frune sobie do pracy. ulala spalilam sobie wlosy okropnie!! Mam nadzieje Ĺźe @ nie przyjdzie! [link widoczny dla zalogowanych]
DLA DZIECI: Mniej więcej pół roku miałam problemy w odchudzaniem. .... A ja zawsze chciałam gromadkę maluszków. 2 dni przed spodziewaną @ wzystko się uspokoiło. witm wszystkich wielbłądów jestem z wami nrka a czy ktoś używa żeli SPN NALIS??i jakie według was sa
[link widoczny dla zalogowanych]
KaĹźdy mysli tylko o sobie...
[link widoczny dla zalogowanych]
Zrobiłam sie na czarno tylko dla tego topiku,bo jest znakomity
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.0811ga.fora.pl Strona Główna -> Przedstawmy się Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin